Aralık 06, 2008

Daima Genç ...

İlk gösterime girdiği zaman izlediğim yılların içinde unuttuğum fakat yakın zamanlarda aklıma takılan bu kez de ismini hatırlamakta zorlandığım filmle bugün gazetenin tv köşesinde karşılaştım çok mutlu oldum... ''Forever Young '' bu akşam tnt de izleyin derim mutlaka ,tekrar tekrar izlenebilecek filmlerden ...

Test pilotu Daniel McCormick'in harika bir işi, sadık bir sevgilisi, güvenilir bir dostu vardır. İsteyebileceği herşeye sahiptir. Birşey hariç: Tehlikeyle yüzleşme yeteneğine rağmen, kız arkadaşının yüzüne bakıp ona evlenme teklif etmeyi beceremez. Konuyu açmak için hep yarını bekler...fakat bir anlık felaket sonucunda yarınlar tükenir. Hayat sevgilisini ondan ayırmıştır.

Hayatla tek başına yüzleşmeye isteksiz olan Daniel, insanların gelecekte tekrar canlandırılmak üzere dondurulduğu, çok gizli bilimsel araştırmalar için gönüllü olur. Tekrar uyandığında, kendini 1992 yılında bulur.

Daniel, babasız bir çocukla ve onun annesiyle kurduğu arkadaşlık sayesinde, zamanın kimseyi beklemediğini öğrenir.

6 yorum:

aslı'nın mutfağı dedi ki...

Elif'cim iyi bayramlar diliyorum,herşey gönlünce olsun..

el*ff dedi ki...

~~ Aslı cımm tşk ler...

Limonlu Kek dedi ki...

Bayramını içten dileklerimle kutluyorum, sağlıkla, umutla kal. Sevgiler...

Mutfak Havlusu dedi ki...

iyi bayramlar olsun..

Ebruli dedi ki...

Bu filmi izlemistim ama konusunu bile hatirlayamadim. Bir sure sonra hafiza onemsiz seyleri silip, atiyor iste. Konusu guzelmis, bir seyler hatirladim simdi...

TUĞBA'NIN DÜNYASI dedi ki...

Elifcim merhabalar;
bu filmi biz de tv de görüp eşimle netten indirip izledik geçenlerde.eskilere götürdü beni ve çok eğlendim. bazen kızdım neden böyle oluyor falan diye üzüldüm ama güzel vakit geçirdim.bence izlenilebilitesi yüksek bir film.hoş vakit geçirmek için..sevgiler sana.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails